Oferta

Żyjemy w kraju olbrzymich i dynamicznych przeobrażeń infrastrukturalnych i stan taki potrwa jeszcze długie dekady zanim Polska zbliży się pod tym względem do przeciętnego poziomu Unii Europejskiej. Branża budowlana jest podstawową, która bierze na siebie ciężar tych przeobrażeń, tym bardziej więc liczy się w niej jakość oferowanych usług.

Naszym kontrahentom zapewniamy wykonawstwo szerokiego zakresu usług budowlanych - od stanu surowego do kompleksowego wykończenia budynków. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które na swoim koncie ma już wiele małych i dużych budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Na każdym etapie inwestycji przestrzegamy określonych standardów i norm budowlanych, gwarantując najwyższą satysfakcję i spełnienie oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy firmą, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Pozwala nam to wdrażać w naszej działalności nowoczesne technologie i dostosowywać się do indywidualnych, często bardzo oryginalnych, wymagań inwestorów.

Nasze największe atuty to duże doświadczenie i nowoczesny, wysoce efektywny sprzęt. Tylko połączenie cech naszych pracowników oraz rozbudowany park maszynowy pozwala nam na szybkie, solidne i terminowe realizowanie inwestycji. Na krajowym rynku przetargów budowlanych Totalbud wielokrotnie udowodnił, że jest firmą nietuzinkową, traktowaną z dużym respektem, jako firma podejmująca zadania trudniejsze od przeciętnych, wymagające wyjątkowej kultury technicznej lub też rzadko spotykanego doświadczenia.