Posadzki przemysłowe i wylewki

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe wykonane np. według technologii Bautech lub Sika to nawierzchnie o najlepszych obecnie dostępnych na rynku parametrach technicznych. Ich dodatkowym atutem są walory estetyczne oraz wysoka odporność mechaniczna. Tego typu posadzki dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu mogą być wykorzystywane w takich obiektach, jak hale produkcyjne, magazyny, warsztaty, garaże, sklepy oraz inne obiekty handlowe, usługowe, użyteczności publicznej, urzędy itp. Ich uniwersalność potwierdzają liczne atesty dopuszczające do stosowania w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, a także w strefach zagrożonych wybuchem.

Udowodniona, ponad 20-letnia, żywotność i funkcjonalność posadzek przemysłowych - nawet bez wykonywania skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych - czyni z nich rozwiązania o najwyższym stopniu ekonomiczności. Specjalizacje, nowatorstwo i oryginalność rozwiązań umożliwiają natomiast precyzyjne dostosowanie do wymagań inwestora.

Prace nad posadzkami przemysłowymi polegają między innymi na rozprowadzaniu betonu o dużej wytrzymałości (min. B25) zbrojonego włóknem stalowym lub PP, zawibrowaniu oraz wtarciu rozprowadzonej posypki, która dostępna jest w kilku kolorach. Wykonana w ten sposób posadzka z całą pewnością spełni nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów.

W ciągu jednego miesiąca możemy wykonać ok. 10 000 m2 posadzek.

Wylewki - jastrychy cementowe

Totalbud oferuje Państwu najwyższej jakości wylewki, czyli jastrychy cementowe z mixokretów spalinowych. Te ciągle jeszcze stosunkowo nowe, innowacyjne na naszym rynku urządzenia umożliwiają wykonanie posadzek nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach i w dużej odległości od miejsca składowania materiałów (maksymalnie do 280 mb).

Prace wykonywane przez naszą firmę polegają na starannym ułożeniu warstw izolacji termicznej, izolacji akustycznej , oraz paroizolacji, a następnie warstwy wylewki. Działania te wykonywane są w oparciu o najnowocześniejsze techniki, co gwarantuje dużą dokładność, a w efekcie równość otrzymanej powierzchni. Dzięki temu wykonywanie warstw wyrównawczych lub samopoziomujących staje się zabiegiem zbędnym. W związku z tym maleją koszty całej budowy. Tak wykonane podłoże przeznaczone jest do późniejszego układania parkietów, wykładzin lub glazury.

Nasze obecne możliwości techniczno-organizacyjne pozwalają wykonać 20 000 m2 jastrychów miesięcznie.

Posadzki szybkosprawne

Nowoczesna posadzka szybkosprawna o dużych wytrzymałościach, sięgających nawet do 30 MPa umożliwia ułożenie parkietu, wykładziny lub żywicy nawet po czterech dniach od wykonania. Nasza firma miała okazję stosować tego typu rozwiązania na dużą skalę. Wystarczy wspomnieć  duże projekty komercyjne, jak między innymi Centrum Handlowe Arkadia czy Centrum Handlowe Manufaktura.

Więcej informacji w dziale FAQ

Naszym klientom oferujemy:

  • posadzki betonowe / przemysłowe
  • jastrychy cementowe / szybkosprawne