O firmie

Od chwili powstania Totalbudu w roku 2003 przedmiotem głównej działalności naszej firmy jest realizacja budowlanych inwestycji mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych. W obiektach tego typu pracujemy bądź jako generalny wykonawca, bądź też podwykonawca. Nasza działalność nie ogranicza się do terenu stolicy, czego przykładem jest między innymi zaangażowanie Totalbudu w budowę nowych bloków energetycznych Elektrowni Kozienice i Elektrowni Opole.

Długie lata wcześniejszej pracy naszej kadry inżynierskiej i związane z tym olbrzymie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliły nam najpierw na powołanie do życia własnej firmy, a następnie na przysporzenie jej opinii rzetelnego, fachowego i godnego zaufania przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy firmą, której pracą nieustannie interesują się media. Totalbud jest traktowany jako specjalista w wielu dziedzinach i zapraszany do wypowiedzi eksperckich. Dotyczy to zarówno szerszych aspektów funkcjonowania krajowego rynku budowlanego, jak i między innymi sektora mieszkaniowego.

Jedną z największych wartości naszego zespołu jest usatysfakcjonowany klient. Dostrzega on wyraźnie, że nasza praca wykonywana jest niezwykle starannie i w pełni profesjonalnie. Największe atuty Totalbudu to bogate doświadczenie, wyspecjalizowana i doskonale wykwalifikowana kadra oraz profesjonalnie rozbudowany park maszynowy dostosowany do różnorodnych zadań. Także do zleceń nietuzinkowych, jakich inne firmy budowlane nie podejmują. Z tych też powodów Totalbud jest notowany na liście rankingowej diamentów miesięcznika Forbes dla Województwa Mazowieckiego.

Nie jest zatem dziełem przypadku, że Totalbud zyskał także renomę firmy podejmującej inne wyzwania, niż przeciętnie ma to miejsce na rynku budowlanym. Czynniki te pozwalają naszej firmie realizować budowę dużych i skomplikowanych obiektów przy zachowaniu najwyższych standardów i konkurencyjnych cen. Współpraca z największymi deweloperami i przedsiębiorstwami budowlanymi pozwoliła nam stworzyć firmę nowoczesną i nieustannie podlegającą dynamicznemu rozwojowi. W sektorze mieszkaniowym budujemy także dla wymagających klientów premium. Poza wspomnianym powyżej budownictwem przemysłowym budujemy budynki mieszkalne, biurowce i galerie handlowe.

Obecnie nasza specjalność to nie tylko generalne wykonawstwo i podwykonawstwo, ale również działalność w systemie „projektuj i buduj”. W krajowych realiach budownictwo mieszkaniowe jest swego rodzaju pozytywistyczną misją. Polskie rodziny długie dekady czekały na wysokiej jakości mieszkania i stąd na każdą firmę budowlaną spada szczególna odpowiedzialność, aby spełnić wszelkie oczekiwania Polaków w tej kwestii. To właśnie firmy budowlane powinny mieć poczucie, że dają polskim rodzinom dobry punkt życiowego startu. Miejscem tego startu jest solidnie i estetycznie zbudowane mieszkanie lub dom, do którego z radością wraca się po pracy. I tak też postrzegamy misję naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy wszystkie solidne firmy myślące podobnie, jak my

Mariusz Pałka - Prezes Zarządu